Italian Road Trip: Lago di Braies

Italian Road Trip: Lago di Braies

 

Hi guys! This time I am bringing to you last photos from Italy, and this time it is from mountains! Yay!

As I am such a sun & beach girl, I barely go to places like this, but I saw some pictures on Pinterest (yees, my all time favourite for inspiration!) and I love it and it looked like it’s almost on our way home, so we decided to go there for one night! Actually the road there was quite long as you have to ride between mountains and at the end we were so lucky that we finally arrived because the sun went down quickly and we chose to spent a night in a car – it’s not even low cost but more adventure as well! We love it like this sometimes! 🙂 So we just walked quickly around, there were almost nobody, so we decided to take pictures in the morning. The weather was quite cold as well.

And in the morning there was even colder and no places for breakfast, so we had just some cookies and was sitting in the sun before so many tourists started to come! Just incredible, I haven’t known about this place before our trip, so we did not expect it. But we totally should as the place is just amazing. Look at the photos – so photogenic, right? But quite tricky to get a photo without people – we tried at least.

We had quite a long way home ahead, so we decided to go away at noon, but I hope I will visit this place in the future again. I guess I have to go to mountains more often now! 🙂 Hope you have enjoyed the post and all the series from Italy as well! Next time with something new I swear! 😀 Have a great time, dears!

*   *   *

Ahoj, hlasím se s posledním článkem a fotkami z Itálie, tentokrát, jak jsem již minule slíbila, z italských Alp! 

Protože my jsme spíš přes moře, pláže a tak, tak moc do hor nejezdíme, ale fotku jezera Lago di Braies jsem zahlédla chvíli před odjezdem do Itálie na Pinterestu (anoo, stále moje nejoblíbenější aplikace na inspiraci!) a zdálo se nám to docela po cestě domů, tak jsme se rozhodli tam na jednu noc zajet. Nakonec ta cesta nebyla zas tak krátká, protože se musí jet mezi horami a zdálo se to nekonečné. Slunce docela rychle zapadalo a protože jsme se rozhodli strávit noc v autě – je to nejenom low costové, ale zároveň i super na zážitky, tak to tak občas máme rádi 🙂 Navíc jsme ušetřili za hotel a tak jsme se předtím mohli víc „rozšoupnout“ (znamená najíst 😀) – kdo to taky tak má? 

Tak zpátky k naší cestě, rozhodli jsme se tedy po příjezdu rychle omrknout okolí a pak si připravit „postel“. Nikde moc nikdo nebyl. Taky se dělala docela zima. Ráno ale bylo ještě chladněji a sluníčko svítilo jen na kouskách. Navíc nebylo kde si koupit něco k snídani (vstávali jsme docela brzo, to aby nás tam nikdo neočumoval :D) a tak jsme našli jen nějaké sušenky a šli se s nima ohřát na sluníčko.

Mezitím se tam ale navalilo tolik turistů, že jsme nestačili koukat. O Lago di Braies sem ještě před naší cestou ani neslyšela a tak jsme to trochu nečekali. Když se ale podíváte na tu krásu, čekat jsme to tedy měli, no mrkněte sami na fotky! 🙂 Bylo trochu náročné udělat fotku bez lidí, ale nakonec se jich pár hezkých i podařilo. Poprvé jsme také zkoušeli stativ a měli jsme z fotek fakt radost, musíme si zvyknout a používat ho časteji! 🙂

No, měli jsme před sebou ještě docela dlouhou cestu, tak jsme se po poledni rozhodli vyrazit domů. Doufám ale, že tohle místo navštívíme v budoucnu znovu a stačíme si to tam více prohlédnout. Taky asi budu muset častěji vyrazit do hor, protože ukrývají taky spoustu fakt krásných míst! 🙂 Tak doufám, že jste si poslední článek z Itálie užili, příště už chystám něco jiného, slibuju! 😀

Mějte krásné dny!

 

Follow:
Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *