Italian Road Trip: Verona & Lago di Garda

Italian Road Trip: Verona & Lago di Garda

Hey dears! Hope you enjoyed a great weekend! Today I am gonna show you some photos from our stop at Verona.

We decided to visit Verona in the morning as we thought there could be less people (it wasn’t, haha!) and then go to the lake Garda in the afternoon to catch some sun and swim a bit :). I am sorry I have no (like NO) photo from here, as I was quite exhausted from the day, I was just chilling. (I will try to find some from our last visit here).

We have been to Verona before, but it is really nice place we wanted to visit it again. This time we got parking place near the city centre but we got lost on our way to the centre anyways, haha, even with the Google maps. I don’t know where was the problem that day 😀 We was strolling through the streets with other million of people, just crazy there in the middle of summer! Then we bought some fruit on the market and a pizza to take away to the lake.

After some chill by the lake we decided to go for dinner back to Verona and enjoy some night rush there too. I really like these warm summer nights, you can wear just a dress and walk with some drink or ice-cream, so cozy! Can you relate?

Have a great days and I will come back soon with the last photos from Italy, this time from the mountains, yay! 🙂

*   *   *

Zdravíčko, doufám, že jste měli krásný víkend! Dneska mám pro vás připraveno pár fotek z naší zastávky ve Veroně. 

Rozhodli jsme se návštěvu Verony spojit s koupačkou u jezera Garda, a do Verony vyrazit ještě dopoledne, dokud tam nebude tolik lidí (no nepomohlo to! 😀). Už jsme ve Veroně byli, ale i tak jsme se tam chtěli podívat znovu, protože je to fakt krásný město, obzvlášť když jsme byli jen kousek.

Tentokrát jsme zaparkovali kousek od centra a i tak jsme se po cestě do města ztratili, dokonce s Google mapama v mobilu! Prošli jsme se tam uličkama s asi milionem dalších lidí, bylo to tam fakt šílený takhle uprostřed léta! Pak jsme si dali nějaké ovoce na trhu, koupili pizzu s sebou na cestu k jezeru a odpoledne vyrazili. Od jezera bohužel nemám vůbec žádnou fotku, protože jsem byla docela vyčerpaná a asi jsem neměla vůbec náladu fotit a prostě jen tak odpočívala. Možná zkusím najít nějakou z naší minulé návštěvy 😀

Po odpočinku, lehké koupačce a opalovačce 🙂 u jezera jsme se rozhodli po cestě zpátky ještě zastavit ve Veroně na večeři a procházku nočním městem. Já nevím jak vy, ale já ty letní večery prostě miluju. Jen tak se v lehkých šatech procházet městem, dát si drink na zahrádce nebo zmrzlinu na cestu, prostě pohoda! Taky to tak máte? 

Přeju zatím krásné dny a brzy přidám poslední článek z Itálie, tentokrát z naší jednodenní zastávky v horách! 

Follow:
Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *