SKØG café: a must-go place in Brno

SKØG café: a must-go place in Brno

Hello and good afternoon guys!

Last time I promised you some photos from a café we visited in Brno before our departure, so here you are! 🙂 When we woke up quite early that day in Brno, we caught not only perfect hotel breakfast, but we also left the hotel soon and could stroll the city little bit and go for a coffee before leaving. And it was really worth it, because this place – SKØG café – is such a cool, pretty and cozy place.

We arrived there right after opening and it was quite empty, but not for so long. It is obvious that this place is really popular in Brno and we really know why now. Not only that the interior is on point, but the coffee and all the smells are just perfect. I really appreciate good coffee in the morning, so it was the best decision to wake up earlier and stop here for one!

They have there not just a coffee, but also something for breakfast (we cannot try as we were so full, haha! :D) or lunch and interesting drinks in their offer.

So I just wanted you to know the place if you have never been there and if you will go to Brno sometimes, make sure to stop here for a coffee as well! 🙂

Wish you a great day! Love!

*   *   *

Krásné odpoledne!

Naposledy jsem vám slibovala nějaké fotky z kavárny, kde jsme se ještě stihli zastavit před naším odjezdem z Brna, a tak tady jsou! Když jsme si takhle přivstali, stihli super hotelovou snídani, a odešli z hotelu docela brzo (to se nám často nestává, haha 😀), stihli jsme si ještě trochu projít město a zastavit se na kafe před tím, než jsme odjížděli. A jsem ráda, že jsme to stihli, protože SKØG café je moc krásná a útulná kavárnička. 

Dorazili jsme tam chvilku po otvíračce, takže tam bylo poloprázdno, ale ne na dlouho. Během chvíle, co jsme tam seděli, se to tam zaplnilo skoro celé. Je vidět, že tohle místo je v Brně oblíbené, a my taky už teď víme proč. Kromě krásného interiéru tam mají taky výbornou kávu a celou kavárnou to krásně vonělo. Já to tak miluju takhle po ránu tu vůni kávy a snídaně, super nápad si tam před odjezdem ještě zaskočit! 

Nemusíte si tam dávat jenom kafe, mají samozřejmě v nabídce také něco na snídani (to jsme vyzkoušet fakt nemohli, málem jsme praskli po té hotelové, haha! 😀) a na oběd a koukali jsme také na nějaké zajímavé drinky – to nebylo nic pro nás, hlavně takhle po ránu teda 🙂

Chtěla jsem vám tohle místo ukázat, pokud ho neznáte nebo jste tam ještě nebyli. Pokud se někdy chystáte do Brna a máte rádi takovéhle útulné a voňavé kavárny jako já, určitě si tam zaskočte na kávu a něco dobrého! 🙂

Mějte krásný a pohodový den! 

Follow:
Share:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *